Region Záhorie - rozmanitá zem

Wellness – hotel Spark Malacky

Wellness Hotel Spark *** je štýlový hotel v rekreačnej oblasti Vampíl necelé 2 km od Malaciek.

3-hviezdičkový hotel sa nachádza v tichej oblasti uprostred borovicového lesa a ponúka svojim hosťom nadštandardné služby na vysokej úrovni.

Moderné ubytovanie v klimatizovaných a elegantne zariadených izbách a apartmánoch, vybavené moderným nábytkom poskytuje komfort aj pre náročných hostí. Všetky priestory hotela sú klimatizované a nefajčiarske.

Wellness centrum

Návštevníci tu nájdu oázu pokoja uprostred prírody a očarujúce hotelové jazero láka na príjemné prechádzky. Skutočný relax na vás čaká v priestrannom hotelovom wellness centre, ktoré je otvorené aj pre verejnosť.

K dispozícii je hosťom 12x6m kľudový bazén s protiprúdom a chrličom, vírivka pre 5 osôb, útulný detský bazénik, parná soľná sauna, bylinková aroma sauna, infra sauna, ochladzovacie sprchy, a relaxačná miestnosť. Vo wellness centre sa taktiež nachádzajú Spa I. a Spa II. miestnosti určené na masáže, kozmetické ošetrenia a rôzne procedúry.

Wellness centrum ponúka kurzy plávania pre deti od dojčiat až po predškolský vek. Počas kurzov plávania alebo rôznych akcií je wellness centrum uzatvorené.

Voľný čas si návštevníci môžu vychutnať napríklad aj golfom na blízkom golfovom ihrisku White Eurovalley Golf Park, Malacky.

Ďalšie Informácie

Otváracie hodiny:
Pondelok – Štvrtok: 9:00 – 21:00 hod.
Piatok: 10:00 – 21:00 hod.
Sobota – Nedeľa: 9:00 – 21:00 hod.

Vstupné:
cenník

Kontakt:
Wellness Hotel Spark
+421 34 7746203
www.hotelspark.sk

Odporúčame