Region Záhorie - rozmanitá zem

Grand café kongresové centrum Senica

Vitajte v kongresovom centre. V jedinečnom komplexe, ktorý ponúka kompletné služby v oblasti ubytovania, prenájmu kongresovej/školiacej miestnosti a kaviarne. Tento komplex je umiestnený blízko centra mesta, v tichej lokalite, s možnosťou parkovania pri budove.

Výhodou kongresového centra je možnosť ubytovania. V komplexe sa nachádza 23 bytov/apartmánov s 2 dvojlôžkovými izbami a sociálnym zariadením. Byt má rozlohu 41 m2.

Priestory

Kongresová miestnosť je vhodná na usporiadanie svadieb, osláv, školení a meetingov. K dispozícii je miestnosť o rozmeroch 220 m2 (150 m2 veľká sála, 70 m2 malá sála) s kapacitou 120 ľudí (počet miest na sedenie) + priestranná jedáleň, tanečný parket, kompletné ozvučovacie vybavenie (reproduktory, mikrofóny, ozvučenie celej miestnosti, &dots;), dataprojektor, laserové ukazovátko, premietacie plátno- elektricky ovládateľné, flipchart. Samozrejmosťou je pripojenie na internet. Výhodou je dostupná kaviareň na 1. poschodí.

Ďalšie služby

Príďte si vychutnať jedinečnú kávu Tonino Lamborghini v príjemnom prostredí našej kaviarne. V ponuke sú tiež skvelé dezerty od domáceho výrobcu a výbery vín Matyšák a Podola. Celá kaviareň je nefajčiarska, pre detičky je nachystaný detský kútik, k dispozícii pripojenie na wifi.

Hotel dokáže zabezpečiť:

Flipchart
Písacie potreby a papier
Kongresovú techniku
WiFi – pripojenie na internet

Catering
Občerstvenie
Coffee-break

Ďalšie Informácie

Adresa:
Grand Café kongresové centrum Senica,
Továrenská 532,
Senica 90501

Kontakt:
info@kongressenica.sk

www.kongressenica.sk

+421 918 602 081

+421 34 28 65 746

Odporúčame