Region Záhorie - rozmanitá zem

Zaži Záhorie na koni

Lužné lesy okolo rieky Moravy, borovicové lesy a pieskové chodníky, vápencové skaly v Plaveckom krase… Toto všetko si najlepšie vychutnáte z konského sedla. Či už ste začiatočník a budete sa kochat výhľadmi pri pokojnej prechádzke, alebo ako skúsený jazdec precválate nivou popri rieke či lesnou cestou. Záhorie je pre svoju dostupnosť, rozmanitú prírodu, a zároveň nenáročné terény ideálnym miestom pre jazdu
na koni. Vyberte si z pestrej ponuky záhoráckych jazdeckých klubov ten, ktorý vám vyhovuje ponukou, polohu a štýlom jazdenia. Či máte záujem o jednorazový zážitok, alebo sa chcete zdokonaliť a vysadnúť na konský chrbát pravidelne a trénovať aj na jazdiarni, určite sa pre vás na Záhorí nájde ten pravý klub.

Žrebčín Kopčany

Jazdecká škola a konská turistika Equiteam

https://www.facebook.com/equitourjs
https://equitourjs.business.site/

Máte chuť spojiť jazdenie s návštevou historického objektu Cisárskeho žrebčína v Kopčanoch? Aj dnes jazdenie v tomto areáli a jeho okolí zaváňa noblesou jazdeckého športu. V jazdeckej škole Equiteam si môžete vybrať hodinu na jazdiarni priamo v žrebčíne, alebo vychádzku nivou rieky Moravy či ku kostolu sv. Margity Antiochijskej, najstaršiemu na území Slovenska. Vychádzky aj hodiny ponúkame pre skúsených jazdcov, ale aj pre tých čo sa chcú na svet z konského chrbta pozrieť po prvý krát. 

Kuchyňa 

Tri Ruže Equiteam

https://www.celyroztekspapkal.sk/

Máte vlastného koníka a radi by ste spoločne strávili príjemný čas a vylepšili vaše schopnosti? Aj takúto dovolenku ponúka klub Tri Ruže v Kuchyni. V ponuke sú však aj tréningy na klubových koníkoch. 

Gajary

Raj Koní

https://www.plenkall.com/rajkoni/index.html

Ak máte chuť stráviť deň alebo aj viac v spoločnosti koní a prejsť sa borovicovými hájmi, zavítajte na Raj Koní v Gajaroch.  Okrem vychádzok ponúka ubytovanie pod strechou či pod stanom. 

Marianka

Jazdecký Klub Marianka

https://www.jkmarianka.sk/#o-nas

Neďaleko Bratislavy môžete využiť služby jadzeckého klubu v Marianke. V ponuke sú hodiny aj vychádzky pre všetky úrovne jazdcov aj nejazdcov. 

Šaštín

Magic Ranch

http://www.magicranch.sk/services

Láka vás viac predstava kovbojov cválajúcich prériou ako dám a gentlemanov drezúrujúcich kone v priliehavých jazdeckých sakách? Vyskúšajte westernový štýl jazdenia napríklad na ranči Magic v Šaštíne.

Odporúčame