Region Záhorie - rozmanitá zem

Wellness – hotel sv. Ludmila

Hotel Sv. Ludmila**** je 4-hviezdičkový hotel s rozsiahlym pozemkom nachádzajúci sa na kraji kráľovského mesta Skalice, obklopený zeleňou a udržiavaným parkom s množstvom romantických zákutí a miest s peknou vyhliadkou.

Hotel je začlenený do skalickej vinohradníckej oblasti, čo podfarbuje aj stáročná zrekonštruovaná vínna pivnica.

Hostia sa môžu ubytovať v komfortne vybavených izbách a luxusných apartmánoch, vychutnať si pokrmy slovenskej aj medzinárodnej kuchyne v štýlovej reštaurácii na vysokej úrovni, ochutnať grilované špeciality v parkovom záhradnom posedení, degustovať lahodné vína od miestnych vinárov alebo relaxovať v hotelovom wellness centre.

Wellness

Pre hostí je k dispozícii fínska, parná, soľná sauna, sanárium, perličkový kúpeľ vo vírivke a široká ponuka rôznych druhov masáží – aroma masáž, bankovanie, klasická masáž, masáž lávovými kameňmi, reflexná masáž chodidiel, lymfodrenáž/anticelulitídna masáž, lymfodrenáž tváre, masáž šije a pestrofarebná chromoterapia.

V blízkosti sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko Golf Resort Skalica, ale počas celého roka aj v nepriaznivom počasí môžu hostia využiť moderný golfový simulátor. Golfové vybavenie je možné zapožičať priamo v hoteli.

Ďalšie Informácie

Otváracie hodiny:
Pondelok – zatvorené
Utorok – Nedeľa : 14:00 – 20:00 hod.

Vstupné:
cenník

Kontakt:
Hotel sv. Ludmila
Tehelňa 40, 909 01 Skalica

+421 910 856 102
info@hotelsvataludmila.sk
www.hotelsvataludmila.sk

Odporúčame