Region Záhorie - rozmanitá zem

Kúpele Smrdáky

Kúpele Smrdáky patria k popredným kúpeľom v liečbe kožných ochorení a ochorení pohybového aparátu.  V celom areáli kúpeľov vás privíta pokoj a prekrásna zeleň  kúpeľného parku s rozlohou 16 hektárov. To, čo robí hotely v Smrdákoch skutočne výnimočnými, sa skrýva hlboko pod zemou. Minerálne pramene, ktoré tu vyvierajú, a liečivé bahno sú mimoriadne bohaté na síru a minerály a majú jedinečnú silu. Zo 14
minerálnych prameňov sa aktívne využívajú dva – Jozef I. a Jozef II. Špecifikom vody, ktorá tu vyviera je fakt, že pri prameni má teplotu len 12 ° C a radí sa tak k pomerne unikátnym studeným prameňom. Práve nízka teplota zabezpečuje, že vo vode sú zachované všetky liečivé zložky v nezmenenom stave. Tie už pri 15 minútovom kúpeli prenikajú cez pokožku. Kúpele Smrdáky pre svojich hostí ponúkajú ubytovanie v troch kúpeľných hoteloch:

Hotel Centrál * sa nachádza priamo v centre Prírodných liečebných kúpeľov Smrdáky.

Hotel Vietoris* disponuje najnovšie zrekonštruovanými izbami spomedzi všetkých kúpeľných hotelov. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou. V hoteli sa nachádza reštaurácia a denný bar s letnou terasou. Okrem kávy a čaju sa v bare podávajú aj čerstvé zákusky, zmrzlina a osviežujúce nápoje. Dependance Morava***ponúka okrem ubytovania v jedno a dvoj lôžkových izbách aj apartmány určené najmä pre rodiny s deťmi. Kúpeľný hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti kúpeľného parku. Všetky izby sú v kúpeľoch nefajčiarske. Pobyt s domácim zvieratkom nie je povolený. V izbách sa nachádza chladnička, TV/SAT, WIFI pripojenie, kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom, poprípade vaňou. Všetky hotely tiež ponúkajú možnosť prania.  

Stravovacie služby:
Reštaurácia Vietoris v rovnomennom hoteli má kapacitu 120 osôb. Vyvážené tradičné slovenské jedlá, zahraničné pochúťky a výnimočne zdravé jedlá sú podávané formou švédskych stolov (raňajky) a výberom z jedálneho lístka (obedy a večere). Najlepšiu a najobľúbenejšiu pizzu v regióne Záhorie nájdete v Pizza Pavone v hoteli Morava s krásnou terasou s výhľadom na kúpeľný park, ktorá je otvorená pre všetkých
milovníkov skutočnej, poctivej talianskej pizze a ďalších známych talianskych jedál pripravovaných z čerstvých miestnych surovín. V ponuke je aj kvalitný výber vynikajúcich zákuskov, bohatá ponuka nápojov a miešaných drinkov.

Odporúčame