Region Záhorie - rozmanitá zem

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky

Hľadáte dovolenku v kúpeľoch, relaxačnýb pobyt s partnerom alebo liečebný pobyt na posilnenie zdravia? Ubytujte sa v kúpeľoch Smrdáky a využite všetky výhody, ktoré vám kúpele ponúknu.

To, čo robí hotely v kúpeľoch skutočne výnimočnými sa ukrýva hlboko pod zemou. Minerálne pramene, ktoré tu vyvierajú a liečivé habno sú mimoriadne bohaté na síru a minerály a majú jedinečnú silu. Hotely a vlastne aj celé kúpele sú obklopené 16- hektárovým nádherným parkom, kde si môžete oddýchnuť a načerpať sily z malebnej prírody.

Ubytovať sa dá v troch rôznych hoteloch. Hotel Centrál ponúka štandardné ubytovanie. Okrem izieb tu nájdete centrálnu recepciu, rehabilitáciu, kaviareň, kinosálu, PC kútik a služby ako kozmetika a pedikúra. Svoje ambulancie tu majú aj lekári. Izby v hoteli Vietoris prešli kompletnou rekonštrukciou. V prízemí hotela sa nachádza denný bar s terasou a reštaurácia pre kúpeľných hostí. Hotel Morava so svojou slnečnou terasou a strategiským miestnením ponúka nádherné výhľady na kúpeľný park.

Okrem veľmi kvalitných liečebných procedúr si môžete vybrať z pestrej ponuky wellness a voľnočasových aktivít. Centrum Fitnes&Sauna disponuje telocvičňou a fitness centrom, kde prebiehajú cvičenia a hodiny aerobiku. Ak ste športovým fanúšikom, nudiť sa tu určite nebudete. Môžete si zahrať tenis, stolný tenis, volejbal, biliard, alebo požičať bicykel a elektrobicykel, či sa venovať severskej chôdzi v nádhernej slovenskej prírode. Oddýchnuť si môžete vo vírivke alebo si doprajte jednu z mnohých masážnych procedúr.

Ďalšie Informácie

Adresa:
Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s.
Prírodné liečebné kúpele Smrdáky
906 03 Smrdáky
Slovenská republika

Kontakt:
smrdaky@sk.ensanahotels.com
+421 34 69 59 200
www.ensanahotels.com/smrdaky

Odporúčame