Region Záhorie - rozmanitá zem

Hotel Vietoris Smrdáky

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 30 izbách. V hoteli je reštaurácia a lobby bar s letnou terasou. Nezabudnite si dať miestnu špecialitu, Smrdácku rolku, ktorá je pre Vás pripravená s láskou kuchárov a cukrárov. 

Dvojhviezdičkový hotel Vietoris ponúka 30 štandardných a nadštandardných izieb. Hostia oddychujú v pohodlných, útulných izbách so štýlovým zariadením a balkónmi s výhľadom na svieže zelené prostredie, ktoré umocňuje dojem pokoja a relaxu. Hotel sa v rámci prírodných liečebných kúpeľov nachádza v tichej mestskej časti, ktorej dominantou je práve liečivá voda.

Okrem veľmi kvalitných liečebných procedúr si návštevníci týchto intenzívnych kúpeľov môžu vyberať z pestrej ponuky wellness a voľnočasových aktivít. Hotelové centrum relaxu a regenerácie Vietoris disponuje telocvičňou a fitness centrom, kde prebiehajú cvičenia a hodiny aerobiku. Športoví nadšenci si môžu zahrať tenis, stolný tenis, volejbal, biliard, alebo si môžu požičať bicykel, či sa venovať severskej chôdzi v nádhernej slovenskej prírode. Oddýchnite si a zrelaxujte vo vírivke alebo vyskúšajte jednu z mnohých masážnych procedúr.

Zloženie liečebnej vody v obci Smrdáky je jedinečné. Liter tejto vody obsahuje viac ako 3 100 mg minerálnych zložiek. Voda v Smrdákoch má najvyšší obsah síry v Európe a liečba sírovodíkom je vysoko účinná v boji proti dermatologickým ochoreniam. Školený personál využíva elektroliečbu, balneoterapiu, masáže, liečivú vodu a bahno na liečbu kožných ochorení ako psoriáza, ekzém či ťažkosti s pohybovým ústrojenstvom.

Jedlá sa podávajú v reštaurácii Vietoris a hostia týchto kúpeľov v ústraní si môžu vybrať z bohatej ponuky slovenských, medzinárodných a špeciálnych diétnych jedál. Často sa tu konajú špeciálne kulinárske podujatia ako súčasť programu Danubius Healthy Choice, ktorý ponúka sortiment zdravých a organických jedál. Na prízemí nájdete príjemný Lobby Bar s letnou terasou a širokým výberom horúcich a studených nápojov, zákuskov a občerstvenia. 

Ďalšie Informácie

Adresa:
Hotel Vietoris***
Prírodné liečebné kúpele Smrdáky
906 03 Smrdáky
Slovenská republika

Kontakt:
reservations.smr@spasmrdaky.sk
+421 34 69 59 173
www.smrdaky.danubiushotels.sk

Odporúčame