Region Záhorie - rozmanitá zem

Hotel sv. Ludmila Skalica

Hotel Sv. Ludmila je 4-hviezdičkový hotel s rozsiahlym pozemkom nachádzajúci sa na kraji kráľovského mesta Skalice, obklopený zeleňou a udržiavaným parkom s množstvom romantických zákutí a miest s peknou vyhliadkou. Všetky priestory hotela sú navrhnuté tak, aby ste sa v nich cítili lepšie ako doma. Hotel je začlenený do skalickej vinohradníckej oblasti, čo podfarbuje aj stáročná zrekonštruovaná vínna pivnica.

Ubytovať sa môžte v komfortne vybavených izbách a luxusných apartmánoch. V reštaurácii si môžete vychutnať pokrmy slovenskej aj medzinárodnej kuchyne, ochutnať môžete grilované špeciality v parkovom záhradnom posedení, degustovať lahodné vína od miestnych vinárov alebo relaxovať v hotelovom wellness centre.

Ak chcete usporiadať kongres, konferenciu či firemné školenie, tento hotel je pre vás ideálnou voľbou. Klimatizované konferenčné priestory s kapacitou až 150 osôb a ďalšie školiace miestnosti v Hoteli sv. Ludmila disponujú nadštandardným technickým vybavením vrátane projekcie a ozvučenia. Hotel so svojou jedinečnou ružovou záhradou je obľúbeným miestom osláv a svadieb.

Prezentačné video k nahliadnutiu – TU

Wellness

Ak chcete zregenerovať, k dispozícii máte fínsku, parnú a soľnú saunu, sanárium, perličkový kúpeľ vo vírivke a širokú ponuku rôznych druhov masáží – aroma masáž, bankovanie, klasická masáž, masáž lávovými kameňmi, reflexná masáž chodidiel, lymfodrenáž/anticelulitídna masáž, lymfodrenáž tváre, masáž šije.

Vstupné:
cenník

Otváracie hodiny – wellness:
streda – sobota 16:00 – 21:00
nedeľa / sviatok 15:00 – 18:00

V blízkosti sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko Golf Resort Skalica, ale počas celého roka aj v nepriaznivom počasí môžu hostia využiť moderný golfový simulátor. Golfové vybavenie je možné zapožičať priamo v hoteli.

Ďalšie Informácie

Adresa:
Hotel sv. Ludmila****
Tehelňa 40
909 01 Skalica
Slovak Republic

Kontakt:
Hotel sv. Ludmila
Tehelňa 40, 909 01 Skalica

+421 910 856 102
info@hotelsvataludmila.sk
www.hotelsvataludmila.sk

Odporúčame