Region Záhorie - rozmanitá zem

Grand Hotel Senica

Hotel je umiestnený v širšom centre mesta Senica pri hlavnej komunikácii. Svojim charakterom je koncipovaný ako manažérsky hotel, ktorého cieľom je poskytnúť hosťom počas ich pobytu maximálny komfort. Grand Hotel Senica*** i Grand Restaurant víta svojich hostí od 01.02.2017. Harmonická atmosféra,  kvalitné služby a kvalifikovaný personál Vám garantujú príjemný pobyt.

Hotel ponúka

Recepcia s obmedzenou prevádzkou, raňajky, lobby bar, vírivka, sauna, masáže, nefajčiarske izby, expresná registrácia/ odhlásenie, denná tlač, trezor, kúrenie, úschovňa batožín, čistič topánok, práčovňa, služba žehlenia, fax/ fotokopírovanie.

Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
Bezplatné súkromné parkovisko strážené kamerovým systémom k dispozícii na mieste. Raňajky a voľný vstup do wellness v cene ubytovania.

Ubytovanie

Grand Hotel Senica*** ponúka kvalitné ubytovanie vo svojich 11 exkluzívne zariadených izbách v celkovej kapacite 24 lôžok. Všetky sú štandardne vybavené TV, SAT, telefónom, WiFi. Každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením a jeho kompletným vybavením (sprchový kút, elektronický sušič vlasov, zrkadlo, uterák, kozmetické doplnky). Náročnejším klientom hotel ponúka ubytovanie vo svojich Superior apartmánoch. 

Wellness:

Dokonalý relax, dokonalý oddych, dokonalé zážitky! Váš pobyt sa stane ozajstným odpočinkom od uponáhľaného sveta v našom relax centre. V rámci otváracích hodín na Vás čaká každý deň pohodlie vírivky a fínskej sauny kombinovanej s jemným hĺbkovo pôsobiacim infračerveným svetlom. Na recepcii Vám zapožičiame hotelový župan, a tak sa pohodlne, hneď po ubytovaní, môžete presunúť do hotelového relax centra. Váš pobyt taktiež spríjemnia rozličné masáže podľa aktuálnej ponuky. Relax, pohodlie, oddych… to je niekoľko slov, ktoré na Vás čakajú vo Vašom obľúbenom Grand Hoteli Senica***.

Ďalšie Informácie

Adresa:
Grand Hotel Senica,
Hurbanova 2706/16A,
Senica 90501

Kontakt:
recepcia@grandsenica.sk
www.grandsenica.sk

+421 34 658 52 27

Odporúčame