Region Záhorie - rozmanitá zem

Golf Residence Senica

Projekt nášho rezortu svetovej úrovne, pozostávajúci z dvoch areálov – Golf Residence Senica a Penati Golf Resort, sa začal budovať v roku 2006. Tento unikátny rezort rekreačných viliek a rodinných domov pri dvoch špičkových 18-jamkových ihriskách – Legend Course a Heritage Course – sa nachádza pri obci Šajdíkove Humence, len pár krokov od okresného mesta Senica. Spojiť rozmer špičkového golfu s rekreačným areálom v atraktívnom prostredí lesa s 24-hektárovým jazerom, ktoré je súčasťou privátneho stráženého areálu, bolo pre nás prioritou.

Privátna uzavretá rekreačná zóna pri jazere, Areál rekreačných viliek, pozostáva z pozemkov na výstavbu viliek s jednotnou architektúrou a s priamym prístupom k jazeru. Súčasťou areálu je súkromná pláž s barom a plážové volejbalové ihrisko. Na predaj alebo prenájom je k dispozícii niekoľko architektonicky zladených, dokončených viliek určených na okamžité užívanie. Každá z týchto viliek sa nachádza na pozemku s výmerou od 300 m2 a klient k nej dostáva aj kompletné správcovské služby. Pre tých, ktorí preferujú individuálnu výstavbu sú v ponuke pozemky pre 6 typov viliek – Birdie, Birdie+, Eagle, Eagle+, Albatross, Albatross+ – líšiacich sa veľkosťou úžitkovej plochy. V cene pozemku je projektová dokumentácia k vybranej vilke a možnosť výstavby prostredníctvom nami vytendrovanej stavebnej spoločnosti. K hranici pozemku sú privedené inžinierske siete – voda, elektrina, kanalizácia a optická kabeláž.

Ďalšie služby – golfové balíčky

Golfový balík týždňový:
Golfový balíček obsahuje 2 noci vo vilke s raňajkami v Club House a 2x green FEE. Možnosť zakúpenia zvýhodnených gree FEE priamo na recepcii (max 6 ks)

Golfový balík víkendový:
Golfový balíček obsahuje 2 noci vo vilke s raňajkami v Club House a 2x green FEE. Možnosť zakúpenia zvýhodnených gree FEE priamo na recepcii (max 6 ks)

Ďalšie Informácie

Adresa:
GRS, s.r.o
Stará Klenová 28
831 01 Bratislava

Kontakt:
prenajom@grs.sk

www.grs.sk
+421 948 949 898

Odporúčame