Region Záhorie - rozmanitá zem

Caffe bar & restaurant Collégium Holíč

Klimatizácia

Nefajčiarske

Parkovanie

Platba kreditnou kartou

Rezervácie

Wifi


Reštaurácia Collegium sa vyvíja necelých 5 rokov. Za túto krátku chvíľu si stihla vybudovať dobré meno a zapísať sa v srdciach milovníkov kvalitnej gastronómie. Základným princípom kuchyne je predovšetkým dôraz kladený na vysokú kvalitu surovín, ich čerstvosť a veľká miera chuťovej i vizuálnej inovatívnosti. Harmonické spojenie týchto vlastností sa odzrkadľuje nielen na kvalite a chuti, ale aj na spokojnosti zákazníka. V snahe zlepšiť sa si pečú vlastný chlieb, pestujú bylinky a podávajú vlastnú značku kávy.

Zmes kávy je jedinečná a na Slovensku si ju kúpite len tu. Zrná sa pražia o niečo svetlejšie než bývajú ostatné kávy, preto sa na povrch dostávajú orechové tóny, ktoré sprevádza veľmi jemná acidita tropického ovocia. Po dopití v ústach zostávajú horkosladké a čokoládové chute. Collegium je káva zložená z arabiky a robusty v pomere 80%/20%.
Arabicu v tejto zmesi zastupujú starostlivo vyberané kávové zrná z Brazílie a Kostariky. 20 % zmesi tvorí vietnamská robusta, ktorá vytvára nádhernú „krému“ a pridáva do chuti kávy zemitosť a telo. Zrná sa pražia každý týždeň v malom množstve, čím sa zaručí extra čerstvosť a intenzívna aróma a chuť.

Adresa:
Restaurant Collégium
Námestie svätého Martina 409/5
908 51 Holíč

Obchodné informácie

Námestie svätého Martina 409/5, 908 51 Holíč, Slovensko

+421 911 069 577

INFO@COLLEGIUMRESTAURANT.SK

www.collegiumrestaurant.sk

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – Štvrtok: 08:30 – 21:00

Piatok: 08:30 – 24:00

Sobota: 10:00 – 23:45

Nedeľa: zatvorené

Odporúčame