ITF Slovakiatour privíta tisíce záujemcov o turizmus, poľovníctvo i gastronómiu

  ITF Slovakiatour privíta tisíce záujemcov o turizmus, poľovníctvo i gastronómiu

  Bratislavský región nájdete aj na veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour, ktorý sa bude konať v dňoch 25.- 28. januára v bratislavskej Inchebe. Tu sa predstaví svojou novou expozíciou ako moderný kraj, ktorý dokáže svojimi možnosťami vyhovieť každému typu návštevníka. Súčasťou expozície je prezentácia nielen bratislavského regiónu a Bratislavy, ale aj regiónov Senec, Malé Karpaty a Záhorie.

  Za sviežou expozíciou stánku bratislavského regiónu stojí grafička Dominika Kramerová, ktorá vyštudovala grafický design v New Yorku a Amsterdame. Pracovné skúsenosti zbierala  o.i. v časopise Cosmopolitan a vydavateľstve Abrams Books. V Prahe i Tel Avive pracovala ako grafička na voľnej nohe a momentálne pôsobí na Malte.

  Veľtrh ITF Slovakiatour patrí medzi najvýznamnejšie podujatia svojho druhu v strednej Európe. Veľtrh každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. Prezentuje sa tu portfólio cestovných kancelárií, ako aj turistické informácie sprostredkované zahraničnými centrálami krajín.

  KOCR Bratislava Region Tourism na bratislavskom veľtrhu pokrstí dve nové tematické brožúry. Pivo a teda bedeker pivného gurmána, ktorý pojednáva o histórií výroby piva a tradičných pivovarov na území bratislavského regiónu a na Záhorí. Druhou bude brožúrka Tradičné recepty, ktorá priblíži lokálnu gastronómiu a odhalí 20 receptov z bratislavského regiónu.

  Stánok bratislavského regiónu o ploche 130m² nájdete v hale B stred, číslo 100. Prezentovať sa v ňom búdu okrem KOCR BRT aj OOCR Bratislava Tourist Board, Malé Karpaty, Záhorie a Podunajsko. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

  Fotogaléria